e-MR

Програмний комплекс e-MR є оригінальною розробкою компанії GTM і покликаний підвищити рівень комунікації між фахівцями в області фармацевтики і охорони здоров'я.

e-MR

дозволить доктору учавствовать в освітньому проекті "післядипломна освіта", накопичувати бали і отримувати офіційний Сертифікат, який враховується при атестації на категорію.

e-MR

готовий у зручний час розповісти про нові препарати, методах лікування, дослідженнях, які можуть представляти інтерес для фахівця.

e-MR

аналізує відповіді і побажання фахівців охорони здоров'я, що дозволяє створювати максимально корисні інформаційно-аналітичні блоки.

Featured Image
Featured Image

Наша компанія

Наша компанія

Метою компанії GTM (Go To Marketing) є створення ефективних інтерактивних комунікацій між фахівцями в області фармацевтики і охорони здоров'я. Ми створюємо необхідні умови для того, щоб інформація, що отримується фахівцями, була не тільки достовірною, корисною і релевантною, а й зручною в отриманні, використанні та зберіганні. Оцінка фахівцями охорони здоров'я якості інформації, яка проходить в режимі реального часу, по які спотворюють комунікативним каналам, дозволяє створювати продукт, який буде точно відповідати очікуванням медичної спільноти.

Наші цінності

Рішення, які ми пропонуємо засновані на прозорості, чесності, достовірності і повазі до людей. Ми впевнені, що покращуючи комунікацій між фахівцями в фармацевтиці та охороні здоров'я, ми робимо свій внесок у досягненні кінцевої мети - поліпшення і збереження здоров'я кожної людини.

Наші співробітники

Ми хочемо, щоб цілі і цінності наших співробітників і компанії збігалися. Ми розцінюємо своїх співробітників як партнерів і створюємо умови, для максимальної реалізації і досягнення цілей. Повага до особистості - основний принцип у взаємовідносинах з нашими співробітниками.
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo